LİFZADE LİF MODELİN TERMOS GÖRÜNÜMLÜ YENİ LİF ÇALIŞMASISevgili örgü sevenler yine çok güzel lifzade lif modelin Termos görünümlü yeni lif modelin  çalışmasını sizlere sundum .

Daha önceki sayfamda bu Lifzade lif modeller olarak yuvarlak ve kese lif çalışmasını paylaşmıştım bugünde sizlere kare olarak paylaşmak istedim .

Çok güzel bir model olduğunu düşünerek sizlere sundum sizlerde bu güzel modeli isterseniz kombin yaparak çalışa bilirsiniz sayfamı ziyaret ederek diğer modellere bakıp fikir edine bileceğinizi düşünüyorum.

Bu modeli Termos görünümlü çalışması sayfalarında kare ve uzun lif olarak sizlere paylaştım Bugün de değişik görünümlü Termos modelli lif modellerini Sizlere fikir olsun istedim.

Kombin olarak tüm modeller var her modelin tam olarak tek tek paylaştım fikir edine bilirsiniz bize bu güzel modelleri tasarlayan suzan hanıma teşekkürlerimi iletirim.
Eline sağlık sizlerde fikir olsun.

    YENİ LİF MODELLERİN GÖRSELLERİ

Değişik lif modelleri ve tasarımları sayfamda modellerini bulabilirsiniz değişik işler renkli ipten kolay ve bir modelin yapılış anlatımlar mevcut olduğunu düşünerek Umarım Sizlerde bu güzel modelleri beğenip yapacaksınız.

Corona virüs nedeniyle evde kal Türkiyem diyelim ve evde kal Dünyan bu güzel modelleri sizlere Sizlerde bu güzel modelleri yaparak stresinizi azaltabilirsiniz ve evde kalmanız için bir uğraş olarak modellerin en güzel olanlardan paylaşıyorum.

Her modelin yapılış anlatımı olan videoyu sayfanın sonunda paylaşıyorum yapmanız için kolay olacağını düşünerek üzeri videoları anlatımları sonuna kadar yüklemenizi tavsiye ederim.

Bu güzellik modeli tarif olarak sizlere yine video izlemenizi öneririm lif modelini daha sonuna gelerek sizlere bu modeli yapacak olan tüm örgü sevenlere kolay gelsin Teşekkür ederim.

TERMOS GÖRÜNÜMLÜ KESE MODEL YAPILIŞI

VİDEO ANLATIMI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.