ÇİÇEK BAHÇESİ LİF MODELİ DETAY VİDEO ANLATIMDASevgili örgü sevenler yine çok güzel bir lif modeli çok güzel çiçek bahçesi lif modelin detay anlatımı video paylaştım

Evet yine çok güzel bir çalışma ile sayfama başladım ve umarım sizlerde beğenecek ve yapacaksınız eğer model için örnek olsun diye düşünecek olursanız doğru sayfada olduğunuzu unutmayın en güzel en yeni modeller ile tasarımlar bulacağınızı düşünüyorum.

Bize bu güzel fakat kolay yapılışı olan lif modeli hazırlayan ve detay anlatımını yapan arzu hanıma buradan teşekkürlerimi iletirim.

Sizlere tarif olarak belirtmek ve çalışmada kolay olacağını düşünenler için tarif olarak sizlere sundum eğer karışık bulursanız video anlatımını sonuna kadar izleyerek sizlerde kolay çalışabilirsiniz.

çiçek bahçesi lif modeli paylaştım bugünde kare lif çiçek bahçesini sunuyorum .isterseniz her iki lif çalışarak kombin yapabilirsiniz yine bu çiçek bahçesi lif modelin yüz veya kese olarak yapılışını sunarsa bende sizlere paylaşacağım takipte kalın ve yeni modellere sahip olun.

 

ÇİÇEK BAHÇESİ LİF MODELİN TARİFİ

Kare lif modeli

Çiçek bahçesi lif modeli Yeni tasarım çeyizlerin gözdesi olacak kolay lif modeli modelimiz 3 renk lif ipi kullanıyoruz beyaz yeşil ve sarı isteğiniz renk yapabilirsiniz her rengi harika olacak bir model Lif,imizin yapılışı için 2 no silikon saplı tığ kullanılıyor elinize yatkın tığ kullanabilirsiniz .

Yapılışı:beyaz ipimizle 3 zincir çekerek ikinci zincire batarak üç dolgulu fıstık yaparak başlanıyor üst üste 16 fıstık yapıp bir halka oluşturuyoruz bu halkalardan tekrar 16 fıstık yapıp 9 tane yuva oluşturuyoruz fıstıklarla yaptığımız halkaların her birini sarı ipimizle içe doğru her yuvanın içine batarak fıstıklar yaparak ilk sıra tamamlanıyor

ikinci sırada yeşil ipimizle yine içe doğru her yuvaya üç dolgulu fıstıklar yaparak üçünü bir topluyoruz ve içe doğru beyaz ipimizle yine fıstıklar yapıyoruz ve motiflerimizi tamamlıyoruz her yuvaya aynı teknikle örülüyor

Yeşil ipimizle 1 sıra kenarından geçiyoruz beyaz ve sarı ipimizle de etrafından dönerek tamamlayıp en son sarı ipimizle kenar süsü oyamızı yaparak lifimizi bitiriyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.