DAĞDA AÇAN ÇİÇEKLER TIĞ İŞİ HAVLU KENAR ÖRNEK YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü ve el işi sevenler bahar geldi çeyizler için aranan bir dağda açan çiçekler havlu kenar örnek olarak sizlere hazırladım yapılışında kolay olsun diye video paylaştım.

Havlu kenar örneklerden sizlere haberdar edeyim siz örgü ve el işi sevenlere yapmak için model konusunda yardımcı olayım diyerek en güzel değişik modellerden paylaşıyorum umarım bu güzel modelleri sizlerde beğenip yapacak olursanız tarif olarak video anlatımını izlemenizi tavsiye ederim.

 

Bu güzel modellerden esinlenerek sizler bir tülbent oyası yapabilirsiniz hani ben hep derim ya örnekler bir yerde kalmasın diye işte bu güzel havlu ucu modeli sizler de bir oya yaparak örnek olarak kullanabilirsiniz.

Yine değişik model olsun diye düşünecek olursanız sayfamı ziyaret ederek bir çok oya ve havlu ucu örneklerden fikir edine bilirsiniz.

Arkadaşlar sayfama ve kanalım olan orgutarifleri ne üye veya kanalıma abone olarak örneklerden ilk haberdar sizler olursunuz .

Sayfama en güzel en yeni modeller ve örneklerden paylaşıp haberdar ettiğimi düşünerek siz örgü ve el işi sevenlerden de yorumlarınızı beklerim.

Evet bir modelin de sonuna geldik yapılışı olarak tarifi v,ideo izleyerek kolay yapacağınızı düşünerek şimdi video izleyelim iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.