BADEM KALP LİF MODELİN YAPILIŞ TEKNİĞİ İLE ANLATIMLI VİDEOSevgili örgü sevenler yine çok güzel yeni bir lif modelin yapılışını sizlere sundum sizlerde bu güzel modelden fikir edinebilirsiniz.

Bu güzel kalplı lif modeli renkleri ile harika oldu sizlerde güzel renkler ile yapacak olursanız video anlatımını izlemenizi tavsiye ederim bize bu güzel modeli arzu hanım hazırladı kolay olsun diye video anlatımını paylaştı bende sizlere fikir olsun istedim.

Evet arkadaşlar her model de olduğu gibi bu model lif çalışma tekniği farklı olduğunu görselde görüyordunuz sizlerde bu güzel modeli beğeneceğinizi umarım.

Sizlere bu bademli lif modelin yapılışından bilgi vermek istedim tarifi karişik bulursanız video izlemeyi unutmayın.

Yeni lif modeli Badem kalp lif modeli yapılışı


Lifimize 2 renk lif ipi kullanıyoruz ben mor ve beyaz yaptım siz isteğiniz renk yapabilirsiniz 2 no silikon saplı tığ kullandım siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz Lifi,mize mor lif ipi ile 2 zincir çekerek başlıyor badem tekniği ile yapıyoruz her sırada artırma oluyor 16 sıra bu şekilde örüp tam ortayı ayırıp iki tarafta da aynı şekilde eksilterek tamamlıyoruz beyaz ipimizle ile 2 sıra etrafından dönerek tamam,layıp en son mor ipimizle badem tekniği ve zincirlerle kenar geçerek lif,imizi tamamlıyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Bu güzel bademli kaplı lif modeli izleyerek yapacak örgü sevenlere iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.