ÇOOOK KOLAY BİR ÖRGÜ MODELİN YAPILIŞ ANLATIMI ORGUTARİFLERİorgutarifleri

Sevgili örgü sevenler yine çok kolay bir şiş örgü modelini sizlere hazırladım ve yapılış anlatımlı video yaparak sizlere kolaylık olsun diye sayfamda paylaştım.

Evet arkadaşlar hem kolay hem güzel modeller hazırlayıp siz örgü sevenler ile yeni öğrenenlere fikir olsun istedim.

Sayfamda ve kanalımda her zaman değişik kolay güzel modellerden sunduğumu düşünerek bu güzel çalışmayı da yaparak siz örgü sevenlere sundum yapılışı kolay bir model ve gösterişli olduğunu düşünerek hazırladım.

Bu modelleri yaparken ve tasarlarken yeni öğrenenleri de düşündüğümü unutmayın her zaman en kolay çalışmasını yaparak sizlere paylaşmak dayım.

Bende örgü seven biriyim her zaman şunu düşünerek sizlere modeli hazırlamak ve sunmak isterim model bu deyip geçmek değil tam puf noktaları da göstermektir maksadım.

Arkadaşlar bu model çalışmak istediğinizde her zaman bahsederim ki video izlemenizi çünkü en kolay çalışma tekniği görselle bakarak ve elin tutuşunu görerek çalışmak en doğru seçim olduğunu söylemek istedim.

Bu modeli ben yaptım tabi ki tarif olarak da anlatım yapabilirim fakat her ne kadar tam detay yazsam da sizlere karışık olarak anlamak zor olacak ve video izlemeye gideceksiniz o yüzden öncelikle modelleri beğendiğiniz de yapılış anlatımı sayfamın sonuna paylaşıyorum üstüne tıkladığınızda kanala gider ve tam detay olarak yapılışını izleyerek çalışabilirsiniz.

Bu güzel model ile sizleri baş başa bırakıp video izlemeye ne dersiniz nasıl yapılışı var bakalım iyi seyirler kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.