YENİ TASARIM ÖRGÜ MODELİN TAM DETAY ANLATIMI ORGUTARİFLERİSevgili örgü sevenler yine çok güzel ve kolay bir ÖRGÜ  modelin tam detaylı anlatımlı video hazırladım sizlere yapılışı olan video sundum.

Yapılışı kolay bir örnek biraz da yeni örgü öğrenenlere hitap etmek istedim.

Yapılışını anlatan video hazırlayıp sizlere sundum umarım sizlerde bu güzel modeli beğenip yorum yapacaksınız sizler için en güzel yeni modeller ile yeni tasarımlar hazırlamak için burada olduğumu unutmayın.

ÇOK AMAÇLI ÖRGÜ MODEL
ÇOK AMAÇLI ÖRGÜ MODEL

Evet arkadaşlar bu güzel modeli nerede ve başlama tekniği nasıl olmalı sorunuza gelince diğer örgülerde olduğu gibi görmek istediğiniz her örgü modeli yapabilirsiniz başlama olarak kanalımda ve sayfamda bir çok başlama teknikler paylaştım sayfamı ile kanalım olan orgutariflerini ziyaret ederek bulabilirsiniz.

Başlama olarak isterseniz haröşe yapabilirsiniz veya 1 ters 1 düz lastik olarak da yapabilirsiniz.

Tasarım bana ait ve artık sizlere için yeni tasarımlar yaparak sunacağım takip ederek veya abone olarak ilk paylaşımlardan sizler haberdar olacaksınız.

ÖRGÜ YELEK MODELİ
ÖRGÜ YELEK MODELİ
ÖRGÜ MODEL TARİFİ
ÖRGÜ MODEL TARİFİ

Arkadaşlar yapamadığınız bir nokta olursa yorumlardan bildirerek sizlere geri dönüp yardımcı olacağım zaten bir önceki modelimin iki olarak tasarladım biberiye örgü modelin ters olarak da örgü yapıp bu güzel model oldu umarım beğenip yapacaksınız tarif olarak her zaman en doğru tarif video izleyerek örgü yapmaktır.

Video anlatımını sonuna kadar izlediğinizde değişik fikirlerden de bilgi edine bilirsiniz bazen daha kolay çalışma teknik bahsederim bu şekil de yapabilirsiniz diye her zaman video anlatımını izlemenizi tavsiye ederim.

Bu güzel tasarımı yapacak olan örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin

Yapılış anlatımlı video iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.