BAHAR MÜJDESİ OLAN 4 YAPRAKLI YONCA ÖRGÜ MODELİN YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel gelin yelek olarak yada şal olarak yapabileceğiniz bir model hazırladım.

Değişik çok güzel bir model  sizlerde umarım beğenerek yapacaksınız ben tarif olarak video izlemenizi öneriyorum video anlatımda her tarif ve gerek bilgileri sizlere anlattım.

Arkadaşlar bu güzel modeli hiç bir yerde bulamayacaksınız çünkü ben bir kupür den esinlenerek sizlere hazırladım isterseniz dantel peçete olarak da yapabilirsiniz.

BAHAR MÜJDESİ 4 YAPRAKLI ÖRGÜ MODELLERİ

Gelin şal yani etol olarak çalışarak harika bir gelin şal olacaktır kupür görünümlü ve harika bir model olduğunu düşünerek sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Dört yapraklı yonca sizlere uğur getireceğini düşünüyorum yazlık bluz olarak da harika olacak hele ki yaz aylarında sahil gezerken yelek tunik olarak çok değişik olacaktır.

ÇEYİZLİK YELEK OLARAK NASIL YAPARIZ.

Çeyizlik yelek olarak gelin yelek harika olur şal desen bir başka güzel olur ilerleyen zamanlarda üçgen şal olarak çalışıp sizlere fikir olsun diye paylaşacağım takip etmeyi unutmayın veya kanalım olan orgutarifleri abone olarak ve zil butonu aktif ederseniz tüm paylaşımlardan ilk siler haberdar olacaksınız.

Sayfamda ve kanalımda en güzel modelleri paylaştığımı düşünerek sizlerden de beğeni ile yorumlarınızı beklerim.

Bahsettiğim gibi yapılış olarak tarif vermekten ise tam detay olarak video anlatımını izlemeniz daha kolay çalışacaksınız çünkü ilmek ile nerde bastırıp tekrar zincir çekilir her ne kadar tam yazsam da karışık olacak ve izleyerek tavsiye ederim tabi ki yapamaz olursanız yorumlardan bana ulaşıp sizlere yardımcı olacağım .

Evet arkadaşlar model konusunda sayfamı ile kanalımı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır şimdi bu güzel değişik bahar müjdesi olan 4 yapraklı örgü modeli yapacak olan tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

yapmanız için video izlemeye başlayalım iyi seyirler.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.