KARE SARAY GÜLÜ LİF MODELİN YAPILIŞ ANLATIMLI VİDEOSevgili örgü sevenler yine çok güzel yeni tasarım olan saray gülleri lif modelin tam detay anlatımla sizlere hazırlayıp paylaştım.

Yapılışı her lif gibi fıstıklı ve yıldız teknik ile çalışılan bu güzel lif modellerin renkleri ile uyumuna her zaman dikkat etmeniz gerektiğini hep söylerim işte bu güzel saray lif model de olduğu gibi renklerin uyumu çok önemli olduğunu modelle görüyoruz yapılışında bu modelde ki renklerin geçişleri ve kolay yapılış tekniği için video sonuna kadar izlemenizi öneririm.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Bu güzel lif modelin tarifine gelince fıstıklı balık  sırtı   yapabilirsiniz   veya bu modelin zemini sade çalışıp süslemede değişik modeller çiçekler yapraklar yaparak değişik bir görselli lif modeli yapabilirsiniz veya bu çalışma tekniği ile bebek battaniye neden olmasın bence denemeliyiz bazen örgü modellerinde bahsederim örgü modelleri bir yerde kalmasın her yerde denemeliyiz ki değişik tasarımlar olsun.

Yine değişik lif modelleri veya değişik örgü modellerden fikir edinmek isterseniz sayfamı takip etmeniz ve kanalım olan orgutarifleri abone olarak bir çok modellerden ve bir çok tasarımlardan haberdar olursunuz .

Bu güzel lif modelin yuvarlak  ve uzun lif olarak sizlere sunmuştum bugünde sizlere kare olarak sunuyorum umarım beğeneceksiniz en güzel modellerden sizlere paylaşıp fikir edinmenize yardımcı olduğumu düşünerek sizlerden de yorumlarınızı beklerim şimdi bu güzel saray gülleri lif modeli beğenip yapacak olan örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.