ÖRGÜ MASKE NASIL YAPILIR DETAY ANLATIMLI VİDEOSevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel mikroplardan koruyacak Bahar Alerjisi olanlar için ideal olan bu örgü maske yapılış tekniğinden size bilgi vermek istedim.

Arkadaşlar Her ne kadar dışarıdan maske alsak da örgü maskeyi kullanmak daha mantıklı olduğunu düşündüm bize bu güzel modeli tasarlayan Suzan Hanım’a buradan teşekkürlerimi iletirim.

Maske hem mikroplardan korur virüsten korur hem de alerjisi olan kişiler için tam ideal olduğunu düşünüyorum
.
Altına peçete koyarak ve dış Maske olarak kullanıp yıkanabilir olması ve sürekli olarak kullanabilmemiz şansımızın olduğunu düşünerek sizlere de bu maskeden Tekir dar etmek istedim.

 

Arkadaşlar bilindiği üzere maske birçok şeyde kullanabiliriz içine peçeteyi koyarak ve hatta kışın soğuktan korunması için de ideal olduğunu düşünüyorum sizlere bu güzel maske çalışması olan videoyu sunuyorum.
Nasıl yapıldığı sorusuna gelince biliyor anlatımını izleyerek Sizlerde bu güzel modelin yapılışından haberdar olacaksınız ve yapmakta kolaylık olacaktır

Arkadaşlar değişik tasarım olan bu yüz maskesi yapmak isteyen tüm örgü sevenlere Bu modelde fikir edinmenizi sağlayacak ve yapmanıza kolaylık olacaktır

Şimdi bu güzel maske yapılışını izleyelim İyi seyirler.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.