GÜZ GÜLLERİ UZUN LİF MODELİN ÇALIŞMASI İLE VİDEO ANLATIMISevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel yüz Gülleri lif modelinin uzun lif yapılışı hazırladım.

Bir önceki sayfamda yuvarlak.lif olarak paylaştığım Güz Gülleri örgü ve çalışmasının uzun Nebi çalışması olarak sizlere sundum.

lif model çalışmasında takım Çalışmak isteyen arkadaşlar video anlatımları ile beraberinde paylaşıp Sizlere fikir olsun ister.

Çeyizlerinizi süsleyecek güzel lif modelleri Umarım Sizler de beğeneceksiniz diğerleri modellerine bakıp bu tür edinmek isterseniz sayfamı ziyaret ederek birçok örgü lif modellerini bulabilir ve değişik fikirler edinebiliriz.

Bu kişilerle çalışmasına liseli hazırlayan ve yapılışının anlatımını yapan Suzan Hanım’a buradan teşekkürlerimi iletirim.

Yuvarlak lif olarak çalışmak isterseniz sayfama birçok lif modelleri gibi bu lif modelinde yapılış anlatımı mevcuttur.

Sevgili örgü Sevenler her zaman bahsettiğim gibi hep çalışması Yıldız tekmeyle boşluklardan oluştuğunu ve görsel olarak da bakıldığında işlem dokusu aynı olduğunu görüyoruz benim her zaman bahsettiğim şu ki renklerin geçişleri ve model olarak içindeki desenleri yapabilmek için video anlatımlarını sonuna kadar izlemenizi her zaman tavsiye ederim.

Çeyizlerimizde olması gereken ler arasında bulunan bu lif modellerini hem çeyizlerinizi hem kendinize hem eş dost olarak yapacağınız bir çalışma olduğunu düşünüyorum Umarım Sizler de bu güzel modelleri mi beğeniyorsunuz.

Sayfama en güzel en yeni en değişik modelleri paylaştığımı düşünerek siz sevgili örgü sevenlerden de yorumlarınızı beklerim.

Bu güzel Güz Gülleri lif modelini yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.