BAY BAYAN ÖRGÜLERDE KULLANACAĞINIZ BİR ÖRGÜ MODELİN YAPILIŞ VİDEOMerhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel bay bayan örgü modelinde kullanacağınız harika bir örgü modelinin tarifini yaptım ve sizlere sundum.

Değişik kabarık görseli olan bu örgü modeli mi bay bayan olarak çok rahat kullanacağımız saç örgü benzer bir örgü modeli kolayca yapmanız için anlatımını yapıp sizlere hazırladım Sizlerde bu güzel modeli yapmak isterseniz video anlatımını izleyerek çok rahat çalışacağınız olmuyorum.

El örgü de olduğu gibi Bu modelde çalışma yaptığınızda ne kadar kolay olduğunu ama görselde biraz karışık olduğunu göreceksiniz yapım aşamasına geçmeden önce küçük bir motif deneyerek kaç ilmek yapacağınızı yardımıyla bulabilirsiniz.

Örgü çalışmalarında Her zaman bahsederim ki örgüleri deneyerek kaç beden çalışacağımızı Mecbure yardımıyla kaç ilmek atacağınız ı bulma şansı daha kolay olduğunu düşünerek sizlere kendi fikirlerimi paylaşmak istedim.

Yine değişik örneklere bakın isterseniz sayfamı ve kanalım olan orgu tariflerini ziyaret ederek birçok örgü modelini bulabilirsiniz.

Diğer modellerde olduğu gibi bu örgü modelini de bay bayan olarak çocuklara çalışabileceğinizi düşünüyorum Kazakların önlerine koyarak harika bir kazak elde edebilirsiniz veya bütün Özgür modelini yapıp çalışabilirsiniz bebek şapkası veya kendinize şapka yapabilirsiniz yani diğer örgüler de olduğu gibi bu modeli de Birçok yerde kullanarak çok güzel bir görsel elde etmiş olursunuz.

Sevgili örgü sevenler nasıl yapıldığı ile ilgili sorunuza gelince
yaptım bu güzel modeli videoyu sonuna kadar siz benim kadar düşünüyorum her zaman bahsettiğim gibi gidiyor izlemenizi tavsiye ederim.

Bu güzel örgü modeli mi beğenip yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.