BÖYLESİNİ GÖRMEDİNİZ İKİ DEĞİŞİK BAŞLAMA TEKNİK İLE YAPILIŞ ANLATIMIorgutarifleri

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel iki değişik başlama tekniği ile yapılan bir örgü modelinin yapılışını anlattım bizlere Bununla ilgili bilgi vermek istedim.

Yine sayfamda birçok değişik başlangıç örgü modelinin yapılışları ndan bahsetmiştim Bu da yeni başlangıç teknikle yapılışını bahsederek sizlere yeni örgü başlangıç tekniğini sunmak istedim.

Arkadaşlar bilindiği üzere her zaman haroşe ve lastik ile örgü müze başlardı oysaki o kadar değişik ve güzel başlama teknikleri var ki sizlere bunları paylaşıp yeni örgü başlama teknikleri ile ilgili size yardımcı olmak için bu güzel görselleri sizlere paylaşmak istedim.

Örgü başlama tekniği değişik olarak V2 başlama tekniğini bir araya getirir bu güzel görseli mi yapılışını anlatan bir video hazırlayıp Sizlerde yapacak olursanız bu videoyu sonuna kadar izleyerek iki değişik başlama örgüyü Sizler de çok kolay yapacağınızı umuyorum.

Nasıl yapıldığı ile ilgili soruya gelince ben her zaman bahsederim ki video anlatımını paylaştığım için sonuna kadar izleyip daha rahat daha kolay çalışacağımızı oluyorum Çünkü görsele bakıp tekniği elin çalışmasını görüp yapmak daha mantıklı ve daha kolay olduğunu düşünüyorum.

Bu güzel çalışmalara benzer birçok örgü başlangıç teknikleri olan videoları hazırlayıp Bir önceki sayfalarında paylaşmıştım diğer modellere de bakıp yeni değişik fikirler edinebilirsiniz.

Kanalımda değişik örgü modelleri ve başlangıç teknikleri bulacağınızı umarak sizleri kanalım olan olgu tariflerine bakmanızı ve abone değilseniz abone olarak takip etmenizi tavsiye ederim.

Sayfamı ve kanalımı Umarım Sizler de beğeniyorsunuz beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum en güzel en değişik en yeni modelleri umarak ve kanalıma yer vermek deyim.

Yapılış tarife gelince her zaman Video anlatımını izlemenizi tavsiye ederim değişik ve yapamadığınız bir model olursa tarif olarak yine yardımcı olacağım yardımcı olmak için burada olduğumu unutmayın

Bu güzel modelleri yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.