BAŞLAMA TEKNİK İLE BADEM ÖRGÜ MODELİN YAPILIŞ ANLATIMIMerhaba sevgilim bugün sizlere yine çok güzel değişik kolay bir başlama tekniği olan örgü modeli yapılışı ve Bademli örgü modeli yapılışını sizlere anlatmak istedim.

Örgülerde en güzel ve en dikkat çeken İyidir düzgün yaparsak ve gösterişli yaparsak düz bir örnek bile harika olacağını düşündüğüm için değişik başlama teknikleri sizler için hazırladım.

Bir önceki kanalında da bahsettiğim gibi değişik başlama teknikleri güzel olduğu için lütfen bile yakışır biliyor o yüzden sizlere de bu güzel başlama tekniklerle ilgili fikir vermek istedim.

Arkadaşım kanalıma abone olarak aktif hale getirirseniz en çok örgü modelleri başlama teknikleri el işleri ile ilgili birçok modeli sayfa olacağımızı düşünüyorum.

ÖRGÜ MODEL TARİFLERİ
BADEM ÖRGÜ MODEL TARİFLERİ

Ben bir örgü seven olarak değişikliği ve örgülü en kolay yönünü bulup sizlerle paylaşır sizlerinde bu kolay örgülerden fikir edinmenizi istediğim için buradayım.

Umarım bu güzel modelimi ve başlangıç tekniği olan başlama tekniğini diğer güzel modeller gibi bu Modelini de beğeneceğiniz olmuyorum.

Arkadaşlar kanalımda ve sayfamda daha değişik modellere bakmak isterseniz olgu tarifleri kanalıma ve orgu tarifleri.com ziyaret etmeniz yeterli olacağını düşünüyorum.

Yine değişik fikirler değişik modeller sizler için hazırladım takip edersiniz değişik modelleri Sizlerde sahip olacağımızı düşünerek takip etmenizi ve kanalıma abone olmanızı tavsiye ederim.

BAYAN ÖRGÜ MODELLERİ
BAYAN BADEM ÖRGÜ MODELLERİ

Bu örgü modeli nasıl yapılır ile ilgili tarif vermek istemedim çünkü görseliyle bakarak ve daha kolay yapacağınızı düşündüğüm için video izlemenizi tavsiye ederim.

sayfamda da her zaman bahsederim ki modellerde video izleyerek daha kolay çalışacağınız için sonuna kadar izlemenizi ve ile çalışır daha rahat çalışıldığını bildiğim için tavsiye ediyorum.

Bu güzel başlama tekniği olan örgümü ve bazen örgü modelini beğenip yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden keyifli örgüler dilerim.

S

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.