YENİ BİR TASARIMDAN LİF MODELİN YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler yine yeni ve çok güzel bir lif modelin tam detay anlatımı ile video anlatımını sizlere sundum.

Yeni bir tasarım ile sizlere fikir olsun istedim ve yapım aşamasını sundum sizlerde bu güzel yeni tasarım olan lif çalışmasını video anlatımını izleyerek çok daha kolay çalışacağınızı umuyorum çünkü anlatımı çok güzel ve tam detay olduğu bir video paylaştım.

Sayfamda her zaman en güzel ve en yeni modelleri sizlere hazırlayıp sunuyorum sizlerde üye olarak takip ederseniz her zaman paylaştığım en yeni modellerden haberdar olursunuz.

Arkadaşlar belki lif modeller yapılışı aynı olabilir her zaman sizlere bahsederim ki renklerin geçişlerine dikkat edin ki sizinde modeliniz aynı olsun belki sizler renkleri farklı yapacaksınız fakat nerede renklerin geç,işi var bilmeniz lazım istediğiniz renkle tabi ki yapabilirsiniz sadece renklerin geçişleri sizlere fikir olsun istedim.

Yine değişik örnek olsun lif modellerine bakıp fikir edinmek isterseniz sayfamı ziyaret ederek bir çok örnek ten bilgi edine bilirsiniz çünkü en güzel en yeni modelleri sizlere sunduğumu düşünerek sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Bu güzel lif çalışmasını beğenip yapmak isterseniz şimdiden siz örgü sevenlere keyifli örgüler olsun.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.