AKŞAM ÖR SABAH GİY TIĞ İŞİ PATİK MODELİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler bugün yine çok güzel çok kolay akşam sabah yapacağını bir işi patik yapılışını sizlere hazırladım ve Sundum.

Yapılışı çok kolay olan bu güzel patiğin yapılışı tekniğini öğrenmek isterseniz ve yapacak olursa mı Video anlatımını sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.

mavi renkle çok güzel olan bu güzel patiği iki renk çalışarak harika bir görseli oluştu.

Sizlerde bu patik çalışmasını ister iki renkli istersen renkler yapabilirsiniz değişik görseli olan ve çok kolay olan bu patik modelini yeni öğrenenler için de ideal olduğunu düşünüyorum.

Sayfamda yine çok değişik patik tabanlı ve tabansız olarak çalışmaları Bir önceki sayfalarında paylaştım sayfamı ziyaret ederek değişik ister çeyizi ister kendinize yapacağını babet patik olarak modelleri mevcuttur ziyaret ederek bulabilirsiniz.

Değişiklik yapmak istediğinizde Sizler istediğiniz renkleri karıştırarak renklerin uyumuna dikkat ettikten sonra gerçekten renkli çalışmakta bazen modellerde çok güzel gözüküyor biliyor.

Umarım bu güzel çalışmayı beğeneceksiniz güzel modelleri paylaşıp Sizlere fikir verdi mi düşünerek sizlerden de yorumlarınızı beklerim

Bu güzel çalışmayı bize hazırlayıp ve sunan pembe Hanım’a buradan teşekkürlerimi iletirim.

Sevgili örgü sevenler bu kolay ve güzel matik çalışmasını beğenip yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.