HİÇ BİR YERDE YOK KALPLI LİF ÇALIŞMASI VİDEO ANLATIMIYLA



Sevgili örgü sevenler bugün sizlere iki renkli çok güzel kalpli bir kare lif modelinin çalışmasını paylaşıyorum.

Kare olarak kalpli çok güzel bir lif çalışması sizler için hazırladım değişik bulduğum için ve çok güzel olan bu lif modelinin Sizlere fikir olsun istedim.

Lif çalışması her çalışma gibi. Yıldız tekniği ile çalışıldığını Sizler de biliyorsunuz fıstıklı Yıldız çalışma tekniği renklerin geçişlerini çalışmak için ve nasıl yapıldığı sorusuna gelince videoyu sonuna kadar izleyerek Sizlerde çok kolay iki renkli ve birçok renkle çalışmaları yapabilirsiniz.

Arkadaşta bu lif modelini ister çeyizler için ister hediyelik isterseniz sipariş üzerine çalışanlara çok sipariş alacağınızı umuyorum.

Bu güzel lif modelinin çalışmasını Umarım Sizler de beğenecek ve yapacaksınız.

Kalpli kare lif modeli yapımı Modelimize 5 numara tığla 21 fıstık yaparak başlıyoruz. 7 sıra pembe 7 sıra beyaz 7 sıra tekrar pembe yapıyoruz. İlk sırayı tek renk örüp 2. Sırada kalp desenimizi ters renklerle ipleri içten yürüterek oluşturmaya başlıyoruz. Desen 7 sırada tamamlandıktan sonra renk değiştirerek tam zıt renklerde aynı işlemi 3 kez daha tekrar ederek enine boyuna 3 er adet kalp deseni oluşturmuş oluyoruz. Yıldız tekniğiyle yaptığımız bu güzel modele tekli fıstıklardan kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz.

Bu güzel lif modeli gibi değişik lif modellerini bakmak isterseniz sayfamı ziyaret ederek birçok lif modellerini sahip olabilirsiniz.

Sayfamda her zaman en güzel en yeni modelleri paylaştığımı düşünerek sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Sevgili örgü sevenler bu güzel lif modeli kalpli kare lifini beğenip yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.