ÇİÇEKLİ YILDIZ LİF MODELİN YAPILIŞ ANLATIMLI VİDEOSevgili örgü sevenler yine çok güzel yeni bir tasarım olan çiçekli yıldız lif modelini sizlere sundum.

Yapılışı anlatan video paylaşarak sizlere daha kolay çalışacağınızı umuyorum sizlerde bu video anlatımını izleyerek kolayca çalışacağınızı umuyorum.

Video anlatımını izleyin dememde ki sebep şu ki renklerin geçişleri yani çiçekler ile yıldız tekniği daha kolay çalışacaksınız diye düşünerek sizlerde izlemenizi tevsiye ederim.

Evet arkadaşlar sayfamda yine çok değişik lif modelleri paylaştım bakarak yeni tasarımlardan bilgi edinebilirsiniz .

Sayfama en güzel en yeni modelleri sizlere sunduğumu düşünerek sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Bize bu güzel çiçekleri olan ve yuvarlak yıldız lı lif modeli hazırlayan pembe hanıma buradan teşekkürlerimi iletirim.

Bilindiği gibi lif çalışması fıstık yaparak yıldız tekniği ile örülür fakat o kadar çok değişik ve renkler ile çalışma var ki lif olarak bu model gibi modellerde renkler ile harika oluyor.

Eğer sipariş olarak lif yapıyorsanız bu lif model ile çok sipariş olacağınızı umarak bu güzel modeli yapmanızı öneririm .

Her model gibi bu güzel lif modelini de umarım beğenecek ve yapacaksınız yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.