ÇEYİZLERE FIRFIRLI PATİK MODELİN YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel değişik ve çeyizler için müthiş bir patik modelini hazırladım ve sizlere yapılışını anlatan video paylaşarak fikir edinin istedim.

Yapım aşaması olan video izleyerek sizlerde çok kolay çalışabileceğinizi düşündüm umarım bu güzel fırfırlı patik modelini beğenirsiniz ve çeyiz hazırlayanlara model olsun ve yapmak isterseniz de video izleyerek kolayca çalışabilirsiniz.

Sayfama her örnek paylaşmak ve siz örgü el işleri sevenlere model konusunda yardımcı olmak için burada olduğumu hatırlatmak istedim .

En yeni ve en güzel modelleri sizlere paylaşmak,dayım sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Arkadaşlar bazı modeller var ki çeyizlere uygun bazende kendinize yapacağınız modeller mevcut umarım bu güzel modelleri beğeniyorsunuz .

Örgü model olarak değişikliği severim ve kanalımda çok değişik örneklerin yapılışını anlatarak paylaşıyorum orgutarifleri kanalımı ziyaret ederseniz örgü modellerden bilgi edinerek bir çok örgü örnekler bulacaksınız diye düşünüyorum .

Bu güzel örgü şiş ile yapılan fırfırlı patik modeli de bir harika olduğunu düşünüp sizlere fikir olsun istedim gelin kızların çeyiz için yapabilirsiniz yada sipariş olarak çalışıyor iseniz bu modelle çok sipariş alacağınızı düşünüyorum.

Evet sevgili örgü sevenler bu güzel patik modeli bize hazırlayan Ören hanıma teşekkürlerimi iletirim şimdi bu fırfırlı patik çalışacak örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.