TUNUS İŞİ PAPATYA MODELİN YAPILIŞ ANLATIMLI VİDEOSevgili örgü sevenler biraz da tunus işi ile ilgili bilgi vereyim istedim ve çok güzel bir papatya model çalışmasını sizlere paylaştım.

Bilindiği gibi tunus işi örgüde biraz farklı olarak çalışılır tığ işi gibi yani tığ görünümlü şiş ile yapılan bu güzel çalışmayı sizlere de fikir olsun istedim her zaman tunus işi olarak bir çok patik çalışmasından bahsettim ve sizler sundum bugünde sizlere papatya olarak bebek battaniye yapabileceğiniz veya hırka yelek olarak bebeklere kullanabileceğiniz bir örnek paylaşarak sizlere fikir olsun istedim.

Çalışma i,le ilgili bilgi yada tarif olarak soracak olursanız video anlatımı olan videoyu izleyerek çak daha kolay çalışacağınızı umarak tavsiyem izlemenızdır.

Bu çalışma ile çok değişik patik olarak çalışabilirsiniz yanlara papatya sıralayarak çok güzel model olacaktır.

Bildiğiniz gibi tunus işi örgü her örgü gibi fakat çalışma ve şiş olarak farklı olduğu için görsellere bakınca zor gibi görebilirsiniz bence her örnek gibi bu tığ işi olarak düşünüp sizlerinde yapabileceğinizi umuyorum.

Şimdi bu güzel çalışmayı yapacak olan örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.