SONSUZLUK SARMASI YENİ TASARIM LİF MODEL YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel yeni tasarımlı lif modeli sizlere sunup yapılış anlatımı olan video paylaştım.

Yine değişik ve görseli ile harika bir modeli sizlere sundum ve sizlerinde bu modeli beğeneceğinizi umarım sizler de yapacak olursanız diye sizlere kolay olsun dedim ve yapılış anlatımı olan video paylaştım yapılışını sonuna kadar izleyerek daha kolay çalışacağınızı umuyorum.

Sayfama her zaman en güzel modelleri en yeni modelleri ve yeni tasarımlardan sizlere fikir olsun diye paylaşıyorum sizlerde yorumlarınızı beklerim.

Arkadaşlar yapılışına gelince yapılış video izleyerek daha iyi sonuç alacağınızı düşünerek ayiretten sizlere yorum yapıp yapılış tarifi vermek istemedim çünkü her zaman lif çalışması hepsinin  aynı yıldız çalışması olduğunu düşünerek sizlerde bu çalışmayı bildiğinizi düşünüyorum .

Bu modeli sizlere sunmamın sebebi sizlerde renklerin geçişlerine dikkat edilmesi gerektiğini düşünerek yapacaklara fikir olsun dedim.

Bu güzel modellere benzer sayfamda bir çok yeni tasarım ve çok güzel çeyizlik örneklerden bakıp fikir edinebilirsiniz .

Sonsuzluk modeli ben çok beğendiğim için sizlerde çeyizler yer vereceğinizi düşündüm çok güzel görsel olarak da harika modeli bize hazırlayan arzu hanıma buradan çok teşekkür ederim .

Lif seven arkadaşlar sizlere bu güzel yapacak olursanız şimdiden keyifli ve kolay olsun.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.