AJURLU ÇOK GÜZEL HERKESİN BEĞENECEĞİ ŞİŞ ÖRGÜ MODELİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler yine çok güzel hem kolay ajurlu bir şiş örgü modeli hazırladım ve sizlere yapım aşaması olan video paylaştım.

Çok kolay olan bu ajurlu modeli yelek ve hırka olarak çok güzel olur sizlerde istediğiniz her ajurun yakışacağı örgü olarak düşündüğünüzde bu güzel örneği kullanabilirsiniz.

Bizlere bu modeli sunan ve bu modelde yapılışında kolay olacak video hazırlayan pembe hanıma buradan teşekkürlerimi sunarım.

Yapılış tarife gelince sizlere anlatım yapmaktan sa bu yapılış anlatımı olan video izleyerek daha kolay yapacağınızı  düşündüm çünkü görsele bakıp çalışmak daha iyi sonuç verir.

Arkadaşlar bu modelin ip markasına ve kaç no şiş kullandı diye takılmayın sizler hangi rengi seçer ve bu modeli yakıştırırsanız o renk güzel olur marka fark etmez şiş no ya gelince zaten iplerin üstüne şiş no yazar sizler elimiz sıkıysa 1 no daha kalın kullanabilirsiniz yada daha ince yapabilirsiniz elinizin ayarı önemli olduğunu hep söylerim .

Evet bu güzel model bir çok yerde kullanacağınızı umarak yapmak isteyen örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.