İKİ ŞİŞ İLE BEBEK HIRKA VE TIĞ İLE CEP YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler bugün sizlere çok basit bir çalışması olan haroşe örgü ile bebek yeleği ve hırkanın yapılış anlatımına bahsedeceğim.

İki şiş ile haroşa çalışı cebinde küçük bir detay yaparak çok hoş bir örgü modeli elde edebilirsiniz.
Arkadaşlar yakadan başlayarak hırka çalışırken kollarını koltuk altına gelince sadece kol olarak devam edip sonra beden çalışarak bitirebiliriz.


Görmüş olduğunuz gibi bir Bu modelde küçük bir detay yani yaparak cebinde Bir de sen oluştu bu şekilde sizlerde örgülerini değişik tasarımlar uygulayabilir.

Işi yaparak cebinde küçük bir detay haroşe çalışarak yaptığımız hırka ve yelekte çok güzel bir süslemesi oldu Sizler de değişik motif yaparak tığ işi çalışmasını yapabilirsiniz.

Arkadaşlar Her zaman bahsederim ki değişikliği kendimize yaratabiliriz Bu modelde Umarım değişikliğinin nasıl çalışıldığını görmüş olacaksınız sizlere de küçük detay etrafına tıklayarak ya da cebini bu şekilde tığ yaparak hem şiş hem tığ ile çalışıp değişik Desenler modeller yapabilirsiniz.

Yine değişik modelleri çalışmak isterseniz kanalım olan orgu tarifleri ve birçok örgü modelleri bulunmaktadır bunlara bakıp birçok model elde etmiş olabilirsiniz.

Değişik fikirler için ve çalışma tekniği nasıl olduğunu öğrenmek istiyorsanız kanalımda Orgutarifleri olarak bakım değişik detayları sizlere anlatımını yapıyorum sonuna kadar izleyerek Bu detaylardan fikir edinebilirsiniz.

Sevgili örgü sevenler bebekler için ve çocuklar için yapacağınız bu örgü modelini Umarım beğeneceksiniz.

Bu modeli benim yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.