DAMAT BOHÇASINA YAPACAĞINIZ TERLİK LİF MODELİN YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler bugün sizlere yine çeyizlik damat bohçasına koyacağınız çok güzel lif modelinin yapılışını hazırladım.

Her lif çalışması gibi Yıldız ekmeği ile yapılan bu güzel lif modelini güzel bulup Sizlerin de çeyiz bohçaları nızı süsleyeceğim sizi düşünüyorum.

Çok güzel çalışma tekniği olan bu lif modelini gelinlik kızlarımızın benzeri için ideal oldu düşünerek sizlerinde fikriniz olsun istedim.

Yine lif modeli olarak düşünürseniz ve değişik model bakalım isterseniz sayfamı ziyaret ederek birçok lif modelini bulabilirsiniz.

Çeyiz bohçaları için gelin damat olarak birçok lif modeli paylaştım O lif modellerini yanına bu terlik lif yakışacağını düşünüp bir Kombin olarak yapabilirsiniz.

Tüm çalışmalar için renk geçişleri çok önemli olduğunu her zaman bahsederim.

Bu listede gördüğünüz gibi renklerin geçişleri ve kullanış yerleri çok güzel gözüktüğünü düşünüp Sizlerin de buna dikkat etmenizi isterim.

Örgü için tam Mevsimi olan bu günlerde lif hırka yelek gibi çalışmaları sizlere sunmak dayım umarım Sizlerde bu modelleri beğeniyor ve yapacaksınız.

Ben de sizlerden bu güzel modeller için yorumlarınızı beklerim.

Değişik görseli olan bu güzel lif modelinin yapılışı anlatımı videoyu sizlere paylaştım kadar izleyerek Sizlerin de daha kolay yapacağınızı düşünüyorum.

Ben bir örgü sever olarak bu modeli çok beğendim sizlere de değişik model olduğunu düşünerek teyzeniz e yer vereceğinizi düşünüyorum
.
Sevgili örgü sevenler bu güzel modelleri yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin keyifli örgüler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.