BAŞKA YERDE YOK BU KARE LİF MODELİ ANLATIMLI VİDEOSevgili örgü sevenler bugün yine çok güzel değişik hiçbir yerde göremeyeceğiniz güzel bir kare lif modelini sizlere hazırladım.

Sayfamda her zaman en güzel en yeni modelleri Sizlere sunarak fikir edinmenizi yardımcı olduğumu düşünüyorum.

Sizlerde bu güzel modelleri yapıyor iseniz yorum yaparak beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Hiçbir yerde göremeyeceğiniz bu güzel kare lif modelini yapmak isterseniz nasıl yapıldığı ile ilgili sorunuza video anlatımını sonuna kadar izleyerek Sizler de çok kolay yapacağınızı düşünüyorum.

Arkadaşlar ben her zaman için modelleri yapacağınız zaman görsel çalışmayı görüp yani videoyu anlatımını izleyerek yapmanızı tavsiye ederim.

Model yapılışını ne kadar tarif olarak versem de görsel bakarak çalışmak daha mantıklı olduğunu düşünüyorum Çünkü herkesin yapılış tekniği farklı olduğu için görsel bakmak en mantıklı olandır.

 

Lif model tarifi.
Örümcekli kolay kare lif modeli yapımı Modelimize orta kısımdan 6 numara tığımızla bir halka yaparak başlıyoruz. Bu halkanın içine 8 tane tekli fıstık yapıyoruz. Bir üst sırada fıstık aralarına bir fıstık bir örümcek yaparak geçiyoruz. Her sırada renk değiştirerek modeli istenen büyüklüğe gelene kadar örüp kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz.

Bu güzel kare lif modelini Sizler uzun lif olarak çalışabilirsiniz renk olarak istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz kullanarak bu güzel modele sahip olacağınızı düşünüyorum.

Sevgili örgü sevenler yine sayfamda birçok değişik lif modelleri mevcuttur bakıp fikir edinmek isterseniz sayfamı takip ederek daha değişik en güzel modellerin paylaşımlarından haberdar olacaksınız.

Bu güzel lif çalışmayı beğenip yapacak olan sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.