masana kendine mumluk yapabilirsin detay anlatımSevgili Hanımlar evde şişe ve kullanılmayan bir çay tabağı ile elde edebileceğiniz Kendinize çok güzel Çok şık bir mumluk hazırlayabilirsiniz.

Eski kullanmadığınız tüm eşyalarınızı atmadan önce bir Düşünmeniz gerektiğini unutmayın.

Kullanmadığımız her şeyi değerlendirebiliriz video anlatımında olduğu gibi küçük bir dokunuşlarla yeni bir kullanma parçasına dönüştürebilir.


Eski eşyalarımızı kıyafetlerimizi ve evdeki mutfak araçlarımızı hiçbir zaman atmama ve geri dönüşüm olarak onları yenileyebiliriz.

Bu video anlatımını izledikten sonra umarım ki sizler de hem kendinize hem de hediyelik olarak yapabileceğiniz birçok Eski kullanmadığınız evde araçlarınız vardır.

Bunu nasıl değerlendireceğiz diye düşünecek olursanız videoyu izlediğinizde Umarım Sizler de aynı şeyleri yapmak için kendinize zaman ayıracaksınız.

Arkadaşlar bilgi adına sayfamda birçok değişik fikirleri paylaşmıştım bu paylaşımlara bakarak birçok yeni fikirler edinebilirsiniz.

Sizler için hem fikir ama açtı hem bilgi hem örgü hem el işleri ile ilgili birçok fikir amaçlı paylaştım sayfama girdiğinizde her şeyi görebileceğiniz de düşünerek sizlerden de bu düşüncemin emin olmak adına yorumlarınızı beklerim.

Bu güzel Fikri yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin hayırlı kullanmaları olsun.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.