KIZ ÇOCUKLAR İÇİN HARİKA BİR HIRKA MODELİ İLE YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler yakadan başlamalı kız çocukları için işkembe örneği ile yapılan bir Bebek yeleğine sizlere anlatım olan video ile beraberinde sunuyorum.

Bu güzel modeli Sizlerin de beğenir kız çocuklarınıza yapacağınızı düşünerek VİDEO anlatımı örgü yaparken kolay

olsun diye izlemenizi öneririm.

İşkembe model çalışması .

Bilindiği gibi işkembe modeli diğer örtüleri nazaran saldırı için ilmekleri biraz daha az yapıyoruz.

İşkembe örneği ile ilgili sayfamda şapka yelek yapılış modelini paylaşmıştım bu model hırka olarak yakadan başlamalı olması dikkatinizi çekeceği ve kız çocuklarına yapacağınızı düşünüyorum.

Bu modeli tam detay yapılış anlatımı olduğu için sizlere tarif olarak vermedim görseli görerek yapmanız daha kolay olacaktır bende daha önceki sayfamda yapılışı olan yelek ile hırka yapıp sizlere paylaştım bakarak daha kolay çalışacağınızı bildiğim için video izlemenizi öneriyorum.

Yine sayfamda birçok değişik örgü modelleri paylaştım isterseniz bakarak sayfamı kontrol ederek birçok modeli ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

Değişik modeller için kanalımı ziyaret ederek bulabileceğinizi düşünüyorum Bu güzel kız çocuk Hırkasını yapacak olan sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.