HAZIR İLMEKLİ İP İLE RESSAM BERESİ DETAY ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel bir çalışma ile sizlere ressam bere modeli ile yapılış anlatımını sundum.

Tığ şiş olamadan yapacağınız bere modeli yapılış anlatımını da sizlere paylaştım sizlerde hazır ilmekli ip alarak yapabilirsiniz.

Hazır ilmekli ip ile bir çok elde değişik örgü yapabilirsiniz sayfamı ziyaret ederek bulabilirsiniz .

Bu güzel hazır ilmekli ip ile boyunluk patik gibi el beceriler de yapacağınızı düşünerek hem elde nasıl yapılır hemde ressam bere yapılışını sonuna kadar izlemenizi öneririm.

Arkadaşlar her zaman bahsederim değişik ve en güzel modelleri sizlere sunuyorum bende bir örgü seven olarak en güzel ve en yeni modellerden bahsederek siz örgü sevenlere fikir edinin istedim.

Puf puf olan bu kadife ip yani hazır ilmek ile bebek battaniyesi de deneyebilirsiniz atkı yapabilirsiniz ve hatta bir çocuk yelek olarak harika olacaktır.

Her zaman bahsettiğim gibi değişik modelleri kendimiz yapabiliriz bu bere çalışması olarak düşünmeyin istediğimiz yani görmek istediğim yerde kullanabiliriz .

Sevgili örgü sevenler bu güzel el becerisi olarak yapacağınız bu modeli sizlere şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.