ÖRGÜ TIĞ İŞİ KROKODİL BAYAN BOT ÇALIŞMASININ YAPILIŞISevgili örgü sevenler yine çok güzel kendinize veya çocuklara yapacağınız krokodili örgü tığ işi örnekle bot çalışmasını sizlere paylaştım.

Daha önceki sayfamda bu örnek krokodil modeli bir çok çalışma teknikler ile modelleri paylaştım bu bot olarak harika bulduğum için sizlere de bu modelle fikir olsun diye yapılış anlatımıyla paylaştım.

Bize bu modeli yapılışını anlatan ören hanıma teşekkür ederim .

Arkadaşlar tığ işi olarak ve şiş olarak bu örnek sayfamda mevcut yapılış anlatımlarla dediğim gibi değişik bir çalışma tekniği sizinde beğeneceğini umarım .

Sipariş olarak çok sipariş alan bir model sizlerde bu modeli çalışarak siparişleriniz artacaktır.

Sayfamda değişik bot ile patik modellerden bir çok modeller paylaştım değişik örnek isterseniz bakarak değişik örneklerden de fikriniz olur .

Hazır taban ile veya kendiniz taban yaparak bu modeli çalışabilirsiniz eğer taban zor gelirse hazır taban her yerde bulunuyor hazır taban kullanabilirsiniz hem daha iyi olur diye düşünüyorum.

Taban örmek isterseniz bir önceki sayfamda paylaştım terlik ve bot olarak sayfamda bulabileceğinizi düşünerek bakın derim .

Bu güzel bot patik çalışmasını beğenip yapacak olan örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.