BÜYÜMÜŞTE KÜÇÜLMÜŞ ÇOCUK YELEK MODELİN YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel bir çocuk yelek modelin yapılış detay olarak hazırladım ve siz örgü sevenlere sundum.

Yapılış anlatımını izleyerek yapabilirsiniz işkembe model çalışarak yapılan bu güzel yelek modelin kol ve ön ve sini kesimini anlatan video paylaştım nasıl yaparız sorusuna gelince evet video izlemenizi tavsiye ederim.

Bebek ve bir bay yelek çalışabileceğimiz bir güzel model olarak düşünerek paylaşmak istedim.

 

Kenar olarak lastik çalışma yapılan bu modelde sizler örnek olarak çalışabilir ve daha güzel olur diye fikrimi söylemek istedim.

Yelek çalışması olarak her örnekte bütün örgü örnek çalışırız bu modelde olduğu gibi kenarına lastik çalışarak da değişik görsel elde edebilirsiniz her renkle de yapabilir bebek battaniye çalışabilirsiniz yada büyük yelek hırka çalışabilirsiniz örnek her zaman bahsettiğim gibi yine bahsetmek isterim örnek bir yerde kalmamalı diye sizlerde hırka atkı şapka gibi örgülerde kullanabilirsiniz.

Ön parçası olarak bu yakın çekime bakarak ve sayısını sayabileceğinizi umarım.

Bu güzel yelek örneği ve kol ve ön kesim yapılışını beğenip yapmak isteyen örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.