BEBEK YELEK YAKA KIVRIM ÇALIŞMASI VİDEO ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel bebek yelek modeli olarak ve yaka kıvrım  çalışma tekniği anlatan bir video paylaştı.

Daha önceki sayfamda yan yan giden yengeçler olarak bir bebek yeleği paylaşmıştım şimdi aynı örneğin yaka kıvırmasını anlatan bir modeli sizlere paylaşayım istedim.

Bebek yelek olarak hep yakadan başlamalı örnekler paylaşılır oysa ki değişik çalışma teknikler de var ve onlardan biri bu yaka kıvırma tekniği olarak sizlerde fikir edinin istedim.

YAKA KIVRIM ÇALIŞMA TEKNİĞİ
YAKA KIVRIM ÇALIŞMA TEKNİĞİ

Arkadaşlar bu yaka çalışmasını beğendiyseniz yine değişik örnekler kanalım olan orgutariflerde var bakarak modelleri değişik olsun derseniz yaka çalışmasını bu modelde olduğu gibi çalışarak sizlerde değişik örnek uygulayabilirsiniz.

bu örnek yan yan giden yengeçler olarak çalışmıştım kol kesimleri her zaman modellerde dikkatimi çeker ben tam kola otursun isterim kare kol kesim olarak pek beğenmem ve bir daha ki çalışmamda sizlere kol kesim olarak ve değişik yaka çalışmalardan bahseden video sunacağım eğer kanalımda abone değil iseniz abone olmayı unutmayın her yeni teknik ile sizlere paylaşmak için burada olduğumu unutmayalım.

Sevgili örgü sevenler bu güzel yaka çalışmasını beğenip yapacak olan örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.