DAMAT BOHÇASINA GİRECEK EN GÜZEL LİF MODELİN YAPILIŞ TARİFİSevgili örgü sevenler bugün sizlere damat bohçasına koyacağınız en güzel hediye olarak lif modeli hazırladım.

Değişik görseli ile Renklerin uyumu güzel olan bu lif modeli yapılış anlatımı olan videoyu paylaştım.

Yapım aşamasında soracak olursanız videoyu sonuna kadar izleyerek çok rahat ve kolay yapabileceğinizi düşünüyorum.

Sizlerin de beğeneceğini düşünerek bu güzel damat bohçasına koyabileceğimiz lif modelini sizlere sundum ve Sizlere fikir olsun istedim.

Bu güzel lif modeli uzun lif olarak da yapılış anlatımı sayfanın sonunda bulabilirsiniz hem yuvarlak hem uzun damat lif modelini beğeneceğinizi umarım sizlerde yorumlarınızı beklerim.

 

Yine değişik lif modellerini bakmak isterseniz sayfamı ziyaret ederek birçok örgü modeli el işleri ve lif modellerini bulabilirsiniz.

Lif çalışması her ne kadar Yıldız tekniği ile olsa da bu modelde olduğu gibi renklerin geçişleri ve renklerin uyumuna dikkat edilerek yapmamız gerektiğini unutmayalım.

Her zaman renklerin uyumuna dikkat edelim ile ilgili bilgilerimi paylaşıyorum Sizlerin de bu renk uyumuna dikkat edeceğinizi düşünerek bu güzel modeldeki görünüm gibi model elde etmek isterseniz renklerin ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz.

DAMAT LİF MODELİN ÜÇGEN PARÇALARI

Arkadaşlar nasıl yapıldığı ile ilgili yorum da bulunmadım Çünkü video anlatımı çok güzel tam detaylı anlatımı olduğu için sizlerin izleyerek daha kolay yapacağınızı düşündüm.

Bu güzel damat bohçasına koyacağımız lif modelini yapmak isteyen sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.