YENİ TASARIM BAYILACAĞINIZ ÇEYİZ İÇİN HARİKA LİF MODEL YAPILIŞISevgili sevgili örgü sevenler yine çok güzel değişik yeni tasarım olan bir lif modeli yapılış anlatımıyla görseli sizlere paylaşıyorum.

Yeni tasarım olarak sizler için bu sene damgasını vuracak bir lif modeli olduğunu düşünüyorum.

Yapım aşaması olarak sizlere kolaylık olsun diye ne diyor anlatımını sizlere paylaşmak dayım.

Motifle başlayıp yuvarlak çalışarak ve çiçek yapılışıyla süslenen bir lif modeli.

Arkadaşlar sayfamda birçok lif modeli paylaştım değişik modellerle değişik tasarımları bakıp bütün edinebilirsiniz.

Cevizlerde olmazsa olmazımız görseli olarak ve sesimizi süslemesi için lif modeller bulundurmak dayım lif modeli hem çeyizler için harika bir model olduğunu düşünür sizlerinde bu modeli bilmenizi istedim.

Nasıl dikilir ve nasıl çalışılır olarak hem görsele bakıp hemde tam detay anlatan video izleyip çok kolay yapabilirsiniz.

Bu çiçek görünümlü yaprakları ve etrafını ayıran renk kullanarak çok güzel bir lif modeli olduğunu düşünüp dizlerinde beğeneceğini umarım.

Bu model  ile isterseniz çeyizlere yapın isterseniz sipariş olarak çalışın çok sipariş alacağınız bir model olduğunu düşünerek sizlere fikrimi söylemek istedim.

Sayfama her zaman için en yeni en güzel modelleri paylaştığımı düşünüyorum sizler den de yorumlarınızı ve beğeninizi beklerim.

Yine değişik modeller bakıp lif çalışmak isterseniz sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bu güzel yeni tasarım olana lif çalışacak sevgili örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

,

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.