EN KOLAY İLK ADİM BEBEK PATİK MODELİN YAPILIŞISevgili örgü severler çok güzel kolay yürüme fasulye olarak hoş bir patik modelini sizlere tam detaylı anlatımıyla paylaşıyorum

İstediğiniz renkte ve istediğiniz süsleme ile değişik bir görsel elde edeceğiniz bu kolay bu şeklindeki patiği sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Arkadaşlar ister kendi Bebeğinize isterseniz hediyelik yapabileceğiniz çok kolay ve çok pratik olarak öleceğiniz bebek patiği sunuyorum.

Bu şeklindeki bu patiği kendinize de aynı şekilde yaparak anne çocuk olarak kombin kullanabilirsiniz.

Yine Sayfamda değişik görselleri ile anlatımları paylaştım sayfamı ziyaret ederek birçok patik modelini bulabilirsiniz.

Değişik süslemeler ile ilgili birçok çiçek motifleri de paylaştım bu motifleri bakarak fikir edinip bu güzel bebek patiğinin üstüne yapabilirsiniz.

Değişik modeller ve tasarımlarda haberdar olmak isterseniz sayfama kanalıma abone olarak tüm paylaştığım bilgilerden ilk haberdar olacak Sizler olursunuz.

Kolay bebek patik yapılışı.

Orta kalınlıkta ip kullandım 3,5 numara şiş kullan 24 ilmekle başlanıyor 11 sıra haroşa örülüyor 12 ilmeği KESİP 7 sıra kalan resim kalan örgüyü 24 ilmek olarak tamamladım ve yine 7 sıra örülüp bu şeklinde Patimi bitirdim.
PATİĞİ süslemek için istediğiniz çiçek yapabilirsiniz kız çocukları için değişik üstüne süslemeler yaparak görseli değiştirebilirsiniz.

Kolay ve güzel patiği yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.