DİKİŞSİZ VE ÇİÇEK MOTİFLİ TIĞ İŞİ PATİK MODELİN YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel ve kolay tığ işi bir patik yapılışını sizlere sundum yapılış anlatımı olan video paylaşarak sizlere fikir olsun istedim.

Süsleme olarak çiçek motif yapılışını bir önceki sayfamda paylaştım ve yine değişik motifler bakıp fikrimiz olsun değişik bir motif çalışalım derseniz yine sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Arkadaşlar bize bu güzel tığ işi patik yapılışını ve modeli hazırlayan suzan hanıma buradan çok teşekkür ederim.

.Patik olarak birçok modeli sizlere bir önceki sayfamda paylaştım Hem süsleme olarak hem de görsel olarak bakıp fikir edinebilirsiniz.
Bu güzel modelleri süsleme yapılınca birçok değişik görsel olarak karşımıza çıkabiliyor.

Arkadaşlar yapım aşamasını sizlere yazmaktan sa yapılış anlatımını yapan videoyu paylaşıyorum sevgili örgü severler bu güzel tığ işi çalışması ile yapılan patik modelini Umarım beğeneceksiniz.

Çalışma tekniği olan videoları izlediğinizde görseli görerek çalışmak daha kolay ve daha anlamlı değişik tekniklerle çalışmaları görüp Sizlerde yeni çalışma teknikleri edinebilir.

Süslemeleri olan motifleri yaparak Birçok yerde kullanabilirsiniz.

Bu güzel patiği yapım aşamasına Sizlere fikir olsun diye paylaştım süslemeyi isterseniz değişik çiçek motifleri yapabilirsiniz.

Bu patik çalışmasında altına kullanarak babet şeklinde yapabiliriz.

Trabzon çalışmasıyla çok güzel bir babet ev ayakkabısı olarak elde edebilirsiniz.

Yine değişik çalışmalar istersiniz sayfamı ziyaret ederek birçok örneklere sahip olabilirsiniz.

Sevgili örgü severler hadis çalışmasını yapmak isteyen örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.