TIĞ İŞİ İLE ÇOK GÜZEL FISTIKLI ÜÇGEN ŞAL ÇALIŞMASISevgili örgü seven arkadaşlar yine çok kolay gösterişli ve güzel üçgen şal modelinden sizlere sundum .

Fıstıklı üçgen şal modelin yapım aşamalı video anlatımını paylaştım ve sizler yapılışı video izleyerek yapacağınızı düşünüyorum çünkü bu modeli hazırlayan fatma hanım güzel anlatımını tam detayı kendisinden izleyerek size daha kolay olacaktır eğer yine ben anlamadım diye düşünürseniz tabi ki sizlere yardımcı olurum ve yine çok güzel değişlik modellerden bakıp fikrim olsun derseniz sayfamda ve kanalım olan orgutarifleri de bakarak değişlik tığ işi ile şişle üçgen şal model mevcut fikir edinebilirsiniz

Evet arkadaşlar şal kullanmak için tam zamanı olduğunu düşünüyorum mevsim geçişlerde akşamları ile sabah serin olur kalın giyemeyiz fakat incede olsa şal bize yeterli olur ve bunun için değişik güzel olan lif modelleri en güzel olanları bulup sizlere paylaşıp fikir edinin istedim.

Evet bu güzel rengi ile harika olan bu üçgen şal modeli yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.