İŞKEMBE ÖRNEĞİN TAM DETAY ANLATIMIYLA VİDEO BAKALIM MISevgili örgü sevenler yine çok güzel ve çok amaçlı kullanacağımız bir örnek anlatımını yaparak sizlere fikir vereyim istedim .

Çok güzel bir model belki çoktandır var olan bir model fakat ben sizlere tam anlatımını yaparak sunup sizlerde kolayca örgüyü  yapın istedim bir çok çalışmayı gördüm fakat eminim ki sizlere tam anlaşılır olarak anlatıp sizlere kolay olacaktır yorumlarınızı beklerim .

Biraz bu modelden bahsetmek gerekirse evet bu işkembe örgü modeli her yerde kullanmalıyız çok kolay ve gösterişli olduğunu düşünerek bazı model aralarına veya tam olarak bu örneği kullanarak çok güzel ve değişik modeller yapabiliriz.

İşkembe modeli her yerde kullanabiliriz  derken evet bebekler için bebe ipini kullanarak harika oluyor ben anlatımda sizlere net olarak anlatmak adına kalın ip kullandım fakat ince ip ile harika olduğunu görselin olan berem de görüyorsunuz .

Yapılışında bahsedelim evet arkadaşlar sayı olarak 1 tek 2 çift olarak her iki yönünde örgü yaparak örülür birde her iki tarafta ters örgü yapılır zaten anlatımı olan video izleyerek sizlerde kolayca yapmış olursunuz umarım ki sizlerde anlatımımdan memnun kalıp kanalıma abone olmanız ve sayfamı ziyaret ederek bir çok güzel ve yeni modellerden haberdar olacaksınız  .

Hiçbir zaman modası geçmeyen bu güzel örnek işkembe örneği yapacak olursanız izlemeden geçme çünkü her kesin yapılış tekniği farklı olduğunu ve har kesin anlatımı farklı olduğunu unutmayın.

Sevgili örgü sevenler şimdi bu kalay ve dikkatli çalışması gereken örgü işkembe modeli yapacaklara şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.