KARELİ HARİKA KOLAY BİR LİF MODELİN ANLATIMLI VİDEOSevgili örgü sevenler yine harika bir lif modelini hazırladım yapım aşamalı video sundum ve sizlerde kolayca yapacağınız bir lif modeli olduğunu düşünerek paylaştım.

Örgü yaparken ara verdiniz ve değişik kolay olsun diye düşünürken bu güzel modeli hem çok kolay hemde çabuk biten model sizde kısa zamanda yapıp bitirebilirsiniz .

Bazen örgü yaparken örneklerden de sıkılabiliriz çok yapınca buda size değişik model olur hem hediye olarak götürebilirsiniz .

O kadar güzel ve kolay modellerim var ki sayfamda hangi modeli sizlere önereceğimi bilemedim hepsi bir birinden güzel hem çeyizlik hem misafirlik olsun yapacağınız kolay ve gösterişli modellerden sayfamda bulacağınızı düşünerek fikrimi paylaşmak istedim.

Arkadaşlar bize bu kolay ve güzel modeli arzu hanim hazırladı ve yapım aşaması için video sundu bende sizlere paylaşıp fikir edinmeniz için paylaşmak istedim.

El işi her zaman çok güzeldir fakat bazı modeller var ki gerçekten çok güzel bu modellere sahip olarak isterseniz sayfamı takip ederek veya üye olarak bir sonraki modellerden haberdar olacaksınız .

.Her zaman renklerden bahsederim evet renkler benim için çok önemli çünkü bazı modellerden çok renkler güzel gösterişli olduğunu düşünüyorum dikkat çeken renkler olmalı ki örgü yapınca görseli güzel olur çünkü lif model çalışması hepsi ayni olmakta fakat renklerin geçişleri ile süslemeden dolayı dikkat çektiğini düşünerek fikirlerimi sunmaktayım bize  bu güzel kare lif çalışmasını hazırlayan arzu hanıma buradan çok teşekkür ederim.

Bu güzel modeli yapacak olan sevgili lif örgü sevenlere kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.