FANTASTİK SAÇ ÖRGÜ MODELİN YAPILIŞ AÇIKLAMALI VİDEOSevgili örgü seven hanımlar yine çok güzel çalışmalarımdan bir model daha sizlere fikir olsun diye paylaştım.

Çok değişik fantastik örgü lastikli bir örnek daha önce kanalımda bu fantastik örgü model olarak paylaştım sizlere bu model biraz farklı saç örgü olarak yapıp paylaşmak istedim.

Arkadaşlar her zaman en güzel örneklerden sizlere bilgi vermeye çalışıyorum umarım sizlerde bu modelleri beğenecek ve yapacaksınız yapım aşamasını izleyerek çok kolay yapacağınızı umarım.

Bandana  modelin görsel olarak sizlere fikir olsun istedim.

Arkadaşlar anlatımımda bahsettim fakat şunu keşfettim örnek çalışmasını bir çok küçük motif olarak yaparız yada örneği öğrenmek adına çalışırız sonra kenara bırakırız bende böyle yapmaktansa her örnek çalışmasını bir bamdan yaparak çalışmak ve yaptığım örnek boşa gitmez hemde hediye olarak vermiş olurum diye düşündüm ve her örnek çalışmamda bir bandana yapmaya karar verdim hemde örnek çalışma zamanım boşa geçmez dedim ve sizlere fikirlerimi paylaşmak istedim.

Yine çok güzel model çalışmaları hazırladım onları da tek tek paylaşacağım takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın .

Sevgili hanımlar bu güzel modeli beğenip yapacak olan arkadaşlara şimdiden keyifli örgüler diler kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.