KARELERİN DANSI OLAN PATİK YAPILIŞIN ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel kareli iki şiş ile patik yapılışı sizlere sundum sizlerin yapılışında kolay olacak anlatımlı video paylaşarak yapılışı izleyerek kolay olacağını düşünüyorum.

Arkadaşlar çok güzel olduğunu düşündüğüm bu patik modelleri sizlere sunarken yapım aşamalı video paylaşıp sizlere kolay olsun istedim.

 

Hiç dikiş olmadan yapılan bu patik sadece düğme dikerken iğne kullanılır isterseniz istediğiniz ip renkleri kullanabilirsiniz ip olarak patik ipler ile yapılır

Kullanılan patik de ki ip bebe ipi olduğunu söylemek istedim ipleri renkli olarak 37  ilmek ile başlanır sizlerde numaranız kaçsa o kadar ilmek ile başlayabilirsiniz 23 isterseniz 33 numaralı patik örmüş olursunuz ona göre sayınızın tek rakam olmalı unutmayın .

İsterseniz tam detay yapmanıza yardımcı video izleyerek yapabilirsiniz.

Renklerde sade renk yapabilirsiniz yada iki renk olur veya karışık renk kullanabilirsiniz tercih sizin bu modelde olduğu renklerde kullanarak yapabilirsiniz.

Bu güzel dikişsiz patik modeli sundum sizlerde yorumlarınızı beklerim sayfama üye veya takip ederek diğer güzel modellerden haberdar olursunuz şimdi bu dikişsiz patik modeli yapacak olan örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin keyifli örgüler.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.