KARE İÇİNDE BAŞAK ÖRGÜ MODELİN DETAYLI YAPILIŞ ANLATIMIorgutarifleri

Sevgili örgü sevenler kare içinde 3 boyutlu başak örgü modelin yapılış anlatımını sundum sizlere kolay olsun diye tam detay anlatımlı video paylaştım izleyerek sizlerde çok kolay yapacağınızı düşünüyorum.

Değişik ve güzel bir modeli sizlere kolay çalışma yaparak sundum umarım beğeneceksiniz yorumlarınızı beklerim bu çalışmam hem kendinize hem eşinize yapabileceğiniz bir örnek her zaman biz çocuklara veya kendimize örgü yaparken beyleri düşünmeyiz oysa ki çok güzel modeller ile baylara da örgü kazak veya bir hırka çalışabiliriz işte bu güzel modeli kullanarak yapabilirsiniz.

Arkadaşlar bu model her yaşa uyumlu bir model kare içinde yaparsak baylara düz olarak yada ajur yaparak kendimize çalışabiliriz hırka kazak,şapka patiklere uygulayarak değişik örneğimiz olur her zaman bahsederim ki örgüyü nerede görmek isterseniz olur fakat erkekler için çok seçenek olmadığını düşünerek bu model seçip fikrimi sizlere paylaşmak istedim.

BEBEK BATTANİYE BAŞAK ÖRNEĞİ
BEBEK BATTANİYE BAŞAK ÖRNEĞİ

Yine değişik modeller düşünürseniz kanalım orgutarifleri de var yada sayfamdan bulabilirsiniz abone değilseniz abone olarak takip ederek ilk modelden siz haberdar olursunuz.

BAŞAK ÖRGÜ MODELİ
BAŞAK ÖRGÜ MODELİ

Yapılışına gelince gerçekten çok kolay model belki daha önce sayfalarda görmüş olabilirsiniz fakat döndürmede tekrar şiş kullanıldığını gördüğüm için daha kolay yaparak anlatığımı düşünüyorum sizlerde yorumlarınızı beklerim şimdi bu güzel örgü modelini yapacak olan örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.