LİF ÖRGÜ MODELLE PEÇETELİK YAPILIŞISevgili örgü sevenler yine çok güzel model ile bir fikir olan lif model yapılışıyla olan peçetelik yapılışından sizlere bahsederek fikir olsun istedim.

Renkleri ile harika bir model tasarımını  sunuyorum hem çeyiz,lerinizi süslensin hemde kendiniz misafirlere güzel bir peçetelik sunun harika bir düşünce olmuş bize bu fikir ile modeli hazırlayan yapılışında kolaylık olsun diye anlatımlı video hazırlayan suzan hanıma buradan çok teşekkür ederim.

Evet arkadaşlar her zaman derim ya model sadece bir yerde kalmasın diye evet çok güzel el işleri de yaratabiliyor değişik yerde örgüler yapılabilir işte lif örgü ile harika bir peçetelik yapılışı sizlerde bu modeli izleyerek yapabilirsiniz.

Renklerde uyum olması çok önemli ki görsel harika olsun bu modeldeki gibi sizlerde değişik ipler ile örebilir ve renklere uyumlu olmasına dikkat edilmeli ki bunun gibi siz örgü sevenlerin peçetelik  de güzel görünsün.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.