SATEN KURDELE İLE KÜPE NASIL OLUR DEME YAPILIŞ VİDEO BURADASevgili örgü ve el işi sevenler yine yeni bir fikir olan kurdele ile küpe yapılışından sizlere fikir olsun istedim ve anlatımlı video paylaştım.

Kurdele ile bir çok şey yapabiliriz fakat yapım aşamalar olmadan olmaz deriz oysa kurdele ile değişik fikirler küpe olarak sizlere sundum istediğiniz kıyafetlerinizin renkler ile uyumlu olsun isterseniz işte yapım aşaması yapması sizden olsun istedim renklerine kıyafet uyumlu olmasına ve saten kurdele olmasına dikkat etmeniz yeterli olacaktır .

Bize bu güzel el işi fikrini sunan suzan hanıma buradan çok teşekkürlerimi iletirim değişik fikirler ile biz el işi sevenlere model olsun fikir edinerek yapmamıza vesile olur.

Arkadaşlar değişik modeller ve yeni fikirlerden sizlere sunmak için burada olduğumu unutmayın her zaman yeni fikirlerden dikkatimi çeker ve siz örgü el işi sevenlere sunup sizlere model konusunda fikir edinin istedim.

Bu püsküllü küpe modelin yapılışında neler gerek olduğunu ve nasıl yapıldığını öğrenmek isterseniz yapım aşamasını anlatan videoyu izleyerek çok kolay yapacağınızı düşünüyorum.

Değişik örgüler için üye veya takip ederseniz her zaman yeni modellerden haberdar olacaksınız şimdi bu püsküllü küpe  yapmak isteyen sevgili el işi seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin güzel günlerde kullanın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.