DANTEL HAVLU KENAR MODEL AÇIKLAMALISevgili örgü ve el işi sevenler bugün sizlere çok güzel dantel olarak da yapabileceğiniz bir modeli sizlere paylaştım .

Günümüzde dantel yerini hiç bir şeyin tutamadığı bu güzel modelleri sizlere sunmaktayım değişik örnekleri sunarken yapılış açıklamalı video paylaşarak sizlere kolay olsun diye düşünüyorum her zaman derim ki yapılış anlatımları izleyerek değişik yapılış teknikleri sizlerde öğrenin .

Bize bu güzel dantel havlu ucu olarak hazırlayan ve bizlere yapılışını anlatan suzan hanıma buradan çok teşekkürlerimi sunarım arkadaşlar bu sadece dantel havlu ucu olarak düşünmeyin çarşaf ucu olarak da yapabilirsiniz veya bir pike olarak örebilirsiniz .

Dantel olarak değişik model düşünürseniz sayfamda bakarak değişik modellere sahip olursunuz.

Yakın zamanda kendim krozet takım olarak yaptığım dantelden modelimi sizlere sunacağım üye veya takip ederek bu güzel modellerden haberdar olursunuz.

Çeyizler için değişik modeller var sayfamda hem sipariş olarak yapanlara işte güzel değişik modeller sizler için sunuyorum onun için burada olduğumu unutmayım ben dantellerin yapılışında ve örgülerin detay yapılışını tekrar olarak yazmaktan sa sizlere yapılışını anlatan en güzel anlatımları sunmaktayım izleyerek sizlerde çok kolay yapacağınızı umarım şimdi bu güzel zarif havlu ucu dantel modeli yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.