GÖRENLER MEKİK OYASI MI DİYE SORACAK BİR OYA YAPILIŞISevgili oya sevenler yine çok güzel ve mekik oyasını bilemiyorum beğeniyorum diyenler işte mekik oyasını aratmayacak bir oya modeli ve yapılışını sizlere sundum umarım beğenecek ve nasıl yapılır diye düşüneceksiniz sayfamın sonunda tam detay anlatımı olan videoyu siz oya sevenlere sundum kolay olsun diye anlatımlı videoyu paylaştım çok güzel ve kolay bir oya olduğunu düşünerek fikrimi söylemek istedim.

Evet arkadaşlar yaz aylarda düğünlerin olması ve çeyiz telaşında bunun gibi güzel oyalar olsun istemez,miyiz değişik oyalar ve gösterişli oyalar sayfamda üye veya takip ederek her yeni örneklerden haberdar olursunuz diğer sayfalarda değişik örneklere bakarak fikir edine bilirsiniz .

Bu güzel gösterişli oya yapmak isteyen oya sevenlere şimdiden kolay gelsin yapılışını izleyerek yapılış tekniği öğrenmenize yardımcı olacaktır izlemenizi öneririm  iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.