ŞİŞ İLE AJURLU FİLE ÇANTA YAPILABİLEN BİR ÖRNEK YAPILIŞ TEKNİĞİSevgili örgü sevenler bugün sizlere çok beğeneceğiniz ajurlu bir örnek yapılışını anlatan video hazırlayıp sizlere açıklama yaptım ve paylaştım.

Arkadaşlar bu örneği arkadaşım çanta olarak gördü anlatımla tasarladım ve bende beğendiğim için sizlere hem görsel olarak hemde yapılışını anlatan video sundum umarım sizlerde beğenecek ve yapacaksınız nerede kullanılır sorusuna gelince ben yaparken düşünüp şu kararı verdim değişik görsel olarak file blüz çok güzel olacaktır .

FİLE ÖRGÜ MODELİ
FİLE ÖRGÜ MODELİ

Yaz gece serinlik için bir yelek veya uzun şal yapabilirsiniz örgü ipler ile yelek olur bence diye siz örgü sevenlere fikrimi söylemek istedim diğer modellerimin anlatımları gibi bu model de de bazı küçük yapılış tiyolar söyledim umarım bu anlatımı mı sizlerde beğenip obone olacaksınız veya sayfamdan üye ile takip ederek değişik güzel model,lerime sahip olursunuz.

Sevgili örgü seven olarak bende örgüyü çok severek yaptığım için sizlere yeni tasarımlar yapmak için buradayım değişik görseller her zaman dikkatimi çeker bende sizleri düşünüp hem sayfamdan bilgilendirmek hemde kanalım olan orgutarifleri oradan da fikir edinim ve elimden gelen güzel modelleri sunuyorum ve devam edeceğim sizlerde desteklerseniz burada kalırım .

Bu güzel değişik ajurlu örgü modeli yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden keyifli örgüler dilerim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.