BİRAZ AĞIR ÖRNEK PAYLAŞAYIM DEDİM YAPILIŞINA BAKSevgili örgü sevenler yeni tasarlanmış olan tığ işi örneği ile yapılışını sizlere fikir olsun diye paylaştım.

Fıstıklı çok güzel tığ işi bir model yelek şal olarak kullanabileceğiniz bir örgü model olduğunu düşünerek siz örgü sevenlere paylaşmak istedim.

Bende örgü seven olarak değişik ve güzel modellerden beğendiğim için sizlere de yapılış anlatan video ile modellerden haberdar etmek istedim yine yeni ve güzel modellerden haberdar olmak ve modele ilk siz sahip olmak isterseniz sayfama üye veya takip ederek paylaştığım tüm modelleri ilk siz görebilirsiniz sizlerde yorumlarınızı beklerim paylaşarak bir çok örgü sevenlere de fikir olacağını düşünerek paylaşmayı da unutmayın.

Bizlere bu güzel modeli hazırlayan ve yapmak için kolay yapalım diye anlatımlı videoyu hazırlayan şerife hanıma buradan teşekkürlerimi iletirim.

Yine çok güzel model hazırladığımı sizlere paylaşacağımı bildirmek istedim yakında yine değişik modelin anlatımını sizlere yaptım ve sunacağım değişik örneklerden de bakıp fikir olsun diye düşünüyorsanız sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır .

Bu güzel modeli de umarım beğeneceksiniz şimdi biraz ağır model olsun diye örgü model arayan arkadaşlara yapmak isterseniz bu modeli öneririm ve yapacak olan örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.