MENEKŞE KASNAKLI LİF MODELİN YAPILIŞ TEKNİĞİSevgili örgü sevenler yine çok güzel kasnakla yapılan bir lif modelin yapılışını sizlere paylaştım yapım aşama ile tam detay anlatan video fikir olsun diye izlemenizi tavsiye ederek bilgi edinmenizi ve yaparken kolay olacağını söylemek istedim.

Bize kasnakla yapılan lif modelini tasarlayan ve yapım aşamasını anlatan bir video hazırlayan pembeli örgülere buradan teşekkürlerimi iletirim.

Sevgili örgü sevenler bilirsiniz ki kasnakla bir çok motifler yapılmakta bu güzel kasnak kullanmayı öğrenmek için bu lif yapılışını izleyerek değişik kasnakları da kullanabilirsiniz kasnakların tüm motifler ve bu lifler için hepsi ayrı değil sadece yapılışları farklı bu kasnakla peçete yapılışında da kullanabilirsiniz pembe hanım bize lif olarak hazırlayıp sundu yakında ben de sizlere dantel yapılışından bahsedeceğim ve kasnak her yerde kullanılır olduğunu anlatacağım.

Umarım bu güzel menekşeler lif kasnaklı modeli beğeneceksiniz ve yapacaksınız tam anlatımlı videoyu izleyerek çok kolay yapabilirsiniz değişik kasnak örgüler ve el işleri modeller sayfamda bulabilir ve fikir edinebilirsiniz şimdi bu güzel değişik renkleri ile harika menekşe kasnaklı lif modelini yapmak isteyen sevgili el işlerini sevenlere şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.