İKİ RENKLİ PETEK ÖRGÜ MODELİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler iki renkli örgü modelin yapılışını anlattım değişik ve çok kolay olması çok gösterişli oldu ve bende sizlere yapım aşamasını anlatan video paylaştım.

Her ne kadar kolay olsa da anlatımını izleyerek yapmanızı tavsiye ederim çünkü küçük detay bile yapılış olarak örnek değişir .

Arkadaşlar değişik modeller ile her zaman kanalımdan sizlere sunmak için burada olduğumu unutmayın renklerin uyumuna dikkat ederseniz iki renkli örgü gösterişli olacaktır bu modelde çok renk de kullanılır olmasını söylemek istedim örgüde artan renkleri değerlendirebilirsiniz

Ben örgü seven olarak her zaman gösterişli örgü modelleri tercih ederim sizlerinde aynı düşündüğünüzü düşünerek kolay ve gösterişli örnekleri paylaşmak istedim.

Yapılış olarak nasıl yaptım .

Lastik yaptıktan sonra iki sıra düz ör ardından kullanacağın ikinci renk ile haroşe ör bir düz bir haröşe olarak ana renk olarak yaptığın renk 6 ilmek ör bir renk ise beyaz ördüğün haroşeden 1 ilmek örmeden geç yine  6 ilmek bu şekil devam et kullandığın renkle 6 sıra ör 6 sırada beyaz olarak yaptığım haroşe den örmeden aldığın ilmek le bir 2 sıra yanı düz ters olarak bütün ör anlatımını izleyerek çok kolay yapacağınızı düşünüyorum.

Değişik modeller için kanalıma abone olmayı diğer modellerden haberdar olacaksınız paylaşarak desteklemiş olursunuz yorumlarınızı beklerim şimdi bu güzel ve kolay olan örneği yapmak isteyen sevgili örgü sevenlere şimdiden keyifli örgüler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.