9 NİSAN 2019 TIĞ İŞİ OYA MODELİ İLE YAPILIŞI



Sevgili örgü sevenler ve oya sevdalılar yine çok güzel gösterişli bir oya hazırlayıp sundum umarım bu oya modelimi beğeneceksiniz yapılışı kolay gösterişli olduğu için kendime hazırlarken bu oyayı siz oya sevenlerde yapmalarına yardımcı olmak istedim .

Arkadaşlar video paylaşırken biraz sorun oldu hemen arkasına değişik bir tığ oyasını da paylaştım umarım bu iki modeli de beğenecek ve yapacaksınız anlatımla yapamazsanız yorumlardan sizlere yardımcı olurum .

Arkadaşlar bundan sonra her zaman kendim tasarladığım modelleri sizlere sunmak sizlere fikir vermek istedim ve bu kanalı açtım sayfamda veya kanalım dan takıp abone olarak ilk görmenizi sağlayacaktır.

Değişik tasarımlarımla sizlere değişik modeller paylaşırken değişiklik nasıl yapılır ile ilgili de ilerde bilgilendireceğim.

Bu güzel modeli renkler çok daha harika uyumlu olduğunu söylemeden geçmek istemedim evet her zaman gibi renkler önemli hem örgülerde hemde bu tarz oyalar için en güzel gösterişi renkler ön plana çıkarır diye fikirlerimi sizlere paylaşmak istedim.

Arkadaşlar umarım beğenecek ve yapacaksınız yorumlarınızı beklerim eğer bu modeli beğenirseniz paylaşarak desteklersiniz sevgili oya sevenler şimdi bu güzel oya modelimi beğenip de yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin iki video paylaşıyorum biri ters olduğu için ikinciyi çektim fakat oda kolajlı oldu kusura bakmasınız diye düşünüyorum herkese iyi izlemeler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.