ÇOK GÜZEL DANTEL RUNNER SALON TAKIMLARIN GÖRSELİSevgili örgü sevenler bu sayfama sizlere dantel modellerden bahsederek devam etmek istedim .

Çeyizlerde olmasa olmazımız olan dantellerden görsel olarak beğendiğim çok güzel iki videoyu sizlere sundum yapılışları ve görsellere bakınca biraz zor görünse de dantel yapanlara kolay yapacaklarını umarım ilerleyen zamanda yeni kanal olarak siz örgü dantel sevenler için yapılışını hazırlamaya başladı Dantel dünyam olarak her modeli tam detay anlatacak ve sizlerde yapılışında kolay olacağını düşünüyorum yapılışını gördüm çok güzel modelleri olduğunu ve sipariş olarak yaptığı için bu modelleri de anlatımını yapacağını söyledi ve bende anlatımını hazır olduğunda paylaşıp yapılışında sizlere daha kolay olacaktır.

Sizlere dantel modelleri sundum fikir edinin diye umarım bu güzel modelleri beğenirsiniz şimdiden sizlere kolay gelsin video izleyerek diğer modellere de bakın derim iyi izlemeler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.